13 Nisan 2011 Çarşamba

Marchesa Marchesa Marchesa !!

 Georgina ve Keren tarafından tasarlanan  Marchesa  bu ortaklığı 2004 yılından beri devam ettiriyor. Georgina 2001 yılında Wimbledon School of Art 'ı bitirdikten sonra kostüm tasarımcısı olarak kariyerine başladı. Keren ise Brighton Art College'dan 2000 yılında mezun oldu ve baskı ve nakış, el işçiliği üzerine çalışmaya başladı. Georgina'nın tasarım tecrübesiyle Keren'in tekstil yaratıcılığıya birleştirip 2004 yılında bu ortaklığa başladılar. Elegant ve vintage etkili aynı zamanda Asya motifleri taşıyan gece kıyafetleri olarak tanımlıyorlar çalışmalarını. Resmi sitelerinde kendilerini böyle tanıtmışlar.

Ama ben özellikle son zamanlarda beğendiğim kıyafetlerin büyük çoğunluğunun sahibi olan marka olarak tanıyorum onları. Son zamanlarda gerçekten özellikle ödül törenleri veya özel gecelerde Hollywood ünlülerinin tercihleri olarak adlarından sıkça söz ettirmeye başladılar.Marchesa ve Marchesa Notte adlı 2 ana lineları var. Ayrıca evelenecekler için bridal tasarımlar da var. Bakmak isterseniz tık tık 

İlkbahar - yaz 2011 koleksiyonundan bu tasarımlar.Bunlar da Red Carpet' ta Marchesa tercih edenler ;Türkiye'de ise Marchesa ürünlerini Harvey Nichols ve Vakkolarda bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...