17 Mayıs 2011 Salı

Toy Watch Color Block

 Toy Watch'ları çok beğeniyorum, renkleri resmen içimi açıyor. Biraz geç oldu ama sonunda ben de 1 adet bu saatlerden edindim. Ne renk aldım diye merak etmenize hiç gerek yok tabi ki mor aldım.
Aslında bu tarz renkli saatleri her zaman çok beğenmişimdir. Daha önceden de Too2Late'lerden mor saat almıştım ancak maalesef medium boy sipariş vermiştim ve resmen bileğime yapışmıştı saat ve istediğim gibi bol bol kullanamadığımdan bu tarz renkli saatlerin içinde kalması durumu hafiften olmuştu:))))
 Amaaaa saati aldıktan sonra evde, diğer renklere de sitesinden bakıyım dedim vee aşk başladı. Özellikle Jelly modelindeki renk kombinasyonlarına bayıldım. Bu yazın modası Color Block trendini de saatinizde uygulayabilirsiniz. Eğer bu trendi uygulamak istiyorsanız ama çekiniyorsanız, gözünüz alışmıyorsa, ciddi bir iş yerinde çalışıyorsanız vs saat bu trendi uygulamak için en uygun aksesuar.Çok sade giyinseniz bile rengarenk bir saatle kendinizi çok mutlu veya baharı, yazı kolunuzda hissederek hayallere dalabilirsiniz :)


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...