5 Ağustos 2012 Pazar

Cruciani Bileklik

Bileklik insanı olmuşumdur hep, küpeler ya da kolyeler neredeyse hiç ilgimi çekmez... Arm party modasından önce de kollarım arm party halindeydi benim.

Orange'ın annesi bana İtalya'dan Crucianı bileklikleri getirice çok sevindim.. Ama bu bilekliklere bakınca bu kadar iğne oyasının, el işlerinin ileri düzeyde olduğu bir ülkede neden biz boyle bir ürün çıkartamadık ki diye düsünmeden duramıyorum,  işte her zamanki olay pazarlama sektöründe iyi degiliz maalesef , ürünümüzü  güzel bir sekilde paketleyip satamıyoruz.  Kaynaklarımızı iyi değerlendiremıyoruz. Her zaman söylerim zaten üreticiler çakma ürün yapacakları kaynakları yeni ürün yaratmaya harcasalar inanılmaz markalarımız olurdu.

Bu bilekliklerden bahsedecek olursak Cruciani bileklikler Avrupa ve Amerikada oldukça popüler olmaya başladı. 28 farklı renkte tasarlanan bilekliklerde değişik motifler mevcut. Oldukça zarif  duruyorlar kolda en çok bu özelliğini sevdim; bir de her ne kadar Italya'dan gelmiş olsalar da geleneksel bir Türk havası olduğu için sevdim :)

DIY için ideal bir ürün..


1 yorum:

foodsanddesserts dedi ki...

Bende yeni sipariş verdim bunlarıdan :)
Rengarenk kelebeklerden. www.maskelikedi.com sitesinden siparişimi verdim. Harikalar valla ne diyeyim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...